Zabójstwo na wysokich obcasach

Wydawnictwo: Amber

Maddie Springer nie widziała swojego ojca od czasu, gdy wyjechał do Las Vegas z show girl o imieniu Lola.Jest więc zupełnie zaskoczona, kiedy odtwarza z automatycznej sekretarki jego rozpaczliwą prośbę o pomoc przerwaną hukiem wystrzału. Maddie nie

lkkolo | 2014-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2014

Zabawna jak inne książki z tej serii, w niektórych momentach poprostu nie da się nie roześmiać:) Do tego sensacja i romans, czyli perypetie zwariowanej Maddie - projektantki obuwia dziecięcego z tendencją do wplątywania się w kryminalne intrygi, czym niezwykle denerwuje najseksowniejszego detektywa z L.A. i uszczęsliwia tabloidy.
Polecam całą serię jako lekką pozycję do czytania.

ElViento | 2015-03-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 29 marca 2015

Lepsza od poprzedniczki, z lepszą warstwą humorystyczną. Akcje z paralizatorem oraz sceny z Mamusią i panią R. z użyciem paralizatora i butelkowych tulipanów - przednie. Solidna dawka dobrej energii :)

Lusia1987 | 2013-11-24

Kolejna książka znakomitej amerykańskiej pisarki, autorki Śledztwa na wysokich obcasach. Główna bohaterka Madison Springer, sympatyczna projektantka butów dla dzieci ponownie wmiesza się w kłopoty. Pewnego dnia odsłuchuje tajemniczą wiadomość na automatycznej sekretarce. Jej ojciec Larry z którym od lat nie miała kontaktu nagle z rozpaczą w głosie prosi córkę o pomoc. Połączenie jednak zostało przerwane przez wystrzał z pistoletu.
Maddie postanawia odnaleźć ojca, jednak nie jest to łatwe bo jedynym wspomnieniem jaki po sobie zostawił było to, że gdy miała zaledwie trzy lata jej ojciec uciekł z kochanka o imieniu Lola do Las Vegas. Madie wraz z przyjaciółmi, przebojową Daną (wyposażona w paralizator w kształcie komórki) i gejem Marco wyrusza do Miasta Grzechu. Sprawy nie ułatwia fakt że jej śledzący samochód.
Gdy tam dociera okazuje się że Lola to był pseudonim artystyczny ojca Maddie. Larry był bowiem draq queen i przebierał się za kobiety. Maddie dowiaduje się ze Lola pracuje w...

Blackheart009 | 2015-03-29

Na leniwe popołudnia idealna

dyzia1996 | 2015-11-18
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Z początku nudna, ale później się rozkręca:)

Cuddless | 2010-12-30

Fantastyczna! Błyskotliwa i piekielnie dowcipna opowieść.
Barwne postacie, wartka akcja i zabawna obsesja na punkcie butów, łącząca pokolenia.
I niech nikogo nie zwiedzie reklamowanie tej pozycji jako "komedii romantycznej" - powieść nie ma nic wspólnego z ckliwymi romansidłami Danielle Steel.

Książka z tych, po przeczytaniu których czujemy żal, że tak szybko się skończyły.

Małgorzata Chabzda | 2013-09-24
Przeczytana: czerwiec 2013

Historia Maddie do której pewnego dnia dzwoni jej ojciec z którym nie utrzymywała kontaktu przez parę lat. Prosi o pomoc. Odnajdując go w Las Vegas dowiaduje się że ojciec jest transwestytą i jest zamieszany w nie mały kłopoty. Postanawia mu pomóc gdy do akcji włącza się Ramirez, policjant i zarazem kochanek Maddie. Razem próbują wyciągnąć ojca Maddie z tarapatów.

Caroline | 2010-06-21

Ludzie, najfajniejszy babski kryminał, jaki kiedykolwiek czytałam! ;D Wszystkie książki z tej serii są śmieszne, zaskakujące, po prostu miodzio, polecam każdemu!

Martyna | 2014-02-18
Na półkach: Komedia, Przeczytane

Książka bardzo przypadła mi do gustu. Czyta się szybko i przyjemnie. Gorąco polecam!! Szkoda, że przetłumaczono tylko 3 części.