Rekolekcje z Janem Pawłem II

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
religia
LubimyCzytać

"Rekolekcje z Janem Pawłem II" ze wstępem kardynała Stanisława Dziwisza, są wyborem pięknych tekstów, które mogą prowadzić do przemiany każdego z nas. To nieodzowna pomoc wierzącym. Skłaniają do refleksji nad własnym życiem w kontekście wiary. Koncepcja przewiduje, że rekolekcje mają się odbywać w ciągu siedmiu dni. W każdym dniu Czytelnik rozważa jeden precyzyjnie określony temat. Oprócz duchowej wartości proponowanych treści, książka ma cel charytatywny.Kupując ją, wspierasz Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II w Krakowie- Łagiewnikach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!