Mierzenie jakości pracy placówki wychowania pozaszkolnego. Poradnik + CD

LubimyCzytać

Placówki wychowania pozaszkolnego to instytucje, które w polskim systemie edukacji winny utrzymać trwałe miejsce. Nie ulega jednak wątpliwości, że wobec przemian społecznych i gospodarczych, jakie zaszły w ostatnich 10 latach w Polsce oraz w okresie reformy systemu edukacji, muszą one dokonać pewnych zmian w organizacji i sposobach działania. Niezbędne staje się opracowanie aktualnych standardów ich pracy wychowawczej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!