Kronika Bydgoska. Tom 34

Wydawnictwo: Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy
LubimyCzytać

Jubileuszowy 30 tom "Kroniki Bydgoskiej" zawiera proporcjonalnie materiały ze wszystkich epok historycznych, od prahistorii po czasy współczesne, co nie zawsze dawało się przeszłości osiągnąć. Również równomiernie udało się zapełnić interesującymi opracowaniami poszczególne, tradycyjne działy czasopism.Pod względem tematycznym najobficiej na łamach bieżącego numeru reprezentowana jest problematyka związana z funkcjonowaniem w przeszłości w mieść Kościoła rzymskokatolickiego.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!