Wzgórze Samobójców

Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Suicide hill

Sierżant Lloyd Hopkins powraca... Sierżant Hopkins ciągle ma nadzieję, że żona wróci do niego. A jego przełożeni liczą po cichu, że Hopkins odejdzie z policji po ostatnich wybrykach świadczących o jego psychicznym zmęczeniu pracą tropiciela brudów Los Angeles. Jednak wszystko to pozostaje w sferze marzeń. Janice woli pozostać z kochankiem w San Francisco. A Lloyd odmawia pójścia na emeryturę. Zamiast tego swój nieprzeciętny umysł wykorzystuje do sprawy tajemniczych napadów na banki.

źródło opisu: Crime & Thriller, 2008

wiejskifilozof | 2012-09-23

Oj, mroczne te La i to bardzo .Gwałty , mordy , gliniarze co biorą w łapę .Raczej nie najlepsze miejsce do życia , oj nie bardzo .Jeden sprawiedliwy , rusza do walki ze złem . Czy się mu uda , zajrzy czytelniku do książki .

ira | 2013-06-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 04 czerwca 2013

Powieści Jamesa Ellroya to świat Brudnego Harry'ego - bandyci i policjanci lat osiemdziesiątych, gdzie źli są złymi, dobrzy jeszcze gorszymi, a dziwki nie mają złotych serc.
Depresyjne, brudne, smętne.
Dla fanów. :-)