Piekło poczeka

Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Cykl: James Bond (tom 36)
Wydawnictwo: Świat Książki
Devil May Care

Nowa powieść o przygodach Jamesa Bonda, napisana przez świetnego angielskiego pisarza w hołdzie dla Iana Fleminga w setną rocznicę urodzin twórcy superagenta 007. aMoja powieść ma stać ramię w ramię z książkami Fleminga, w których akcja jest wszystkima a mówi Faulks, który zgłębił wszystkie tajniki oryginałów, by w najlepszym, dawnym stylu wskrzesić słynnego bohatera, znów popadającego w niebywałe tarapaty i dokonującego wyczynów, zapierających dech.

H8ster Moriarty | 2015-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2015

Bardzo pozytywne zaskoczenie, autor bardzo dobrze wszedł w styl oryginalnych części. Dużo nawiązań do "Pozdrowień z Rosji"- moim zdaniem jednej z najlepszych części Fleminga. Podobało mi się również wspomnienie prawdziwych postaci jak Kermit Rossvelt, Kim Philby czy Stonesi. Uważam, że Faulks z dużym powodzeniem mógłby kontynuować pisanie przygód 007.

Wampanella | 2013-12-07
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Bond, James Bond.
Czy jest ktoś kto nie usłyszał o brytyjskim agencie 007?
"Piekło Poczeka" to nic innego jak następna historia o tym sławnym agencie.Kiedyś lubiłam oglądać filmy,ale bez jakiś większych emocji.Tak samo jest z książką.Jakoś nie specjalnie mnie porwała,ale fani agenta 007 powinni być jak najbardziej zadowoleni.

duszek00 | 2017-04-26
b_beer | 2015-10-23
apolinary | 2015-09-21
Książkoświry | 2015-08-06
Na półkach: Przeczytane, KBond
Jesienią ukaże się nowa książka o Bondzie

Szkocki pisarz William Boyd napisze kolejny tom przygód najsłynniejszego agenta „Jej królewskiej mości”  – ogłosili spadkobiercy Iana Fleminga. Książka w Wielkiej Brytanii zostanie wydana we wrześniu.