Porozmawiajmy o futbolu. Michel Platini w rozmowie z gerardem Ernault

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
LubimyCzytać

Wywiad z Platinim, piłkarzem, trenerem i działaczem. W rozmowie ze
sportowcem, a obecnie prezydentem UEFA Ernault odkrywa przed
czytelnikami i fanami futbolu najciekawsze historie uwielbianej gry.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

FCBTVpl | 2016-12-05

Michel Platini - człowiek futbol

Osoby Michela Platiniego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Były selekcjoner reprezentacji Francji, współprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Świata 1998, prezydent UEFA, spec od marketingu, ale przede wszystkim znakomity piłkarz.

Wydawnictwo Dolnośląskie prezentuje książkę "Porozmawiajmy o futbolu. Michel Platini w rozmowie z Gerardem Ernault'em". Ernault to nie tylko znany zwykły dziennikarz czy publicysta. To także wieloletni przewodniczący międzynarodowego jury Złotej Piłki FIFA.

Książka nie jest biografią. Przeczytałem ponad dwieście książek, w tym biografii, autobiografii, opowiadań, dzienników, podręczników, samouczków, kronik, przewodników itd. Jednak ta książka jest wyjątkowa, ponieważ pierwsza tego rodzaju, z którą się jeszcze nie spotkałem.

Ta pozycja, to po prostu wywiad, "wywiad rzeka". Jednak autor nie kieruje się tylko schematem pytanie - odpowiedź, po prostu jest to zbiór rozmów. Zbiór dwudziestu rozmów dwóch...

czechowicz93 | 2016-07-12

Książką bardzo fajna dla prawdziwych fanów piłki nożnej!