Tam gdzie rośnie vilcacora

Wydawnictwo: Tower Press
albumy
LubimyCzytać

Peru - paradoksalnie - jest biedne i bogate. Biedne, bo nie ma tu dróg i dobrych szkół. Bogate - bo w rzadko którym kraju na świecie jest tyle złota co tutaj. Lecz jeszcze większe jest niezbadane jeszcze, niezmierzone i nieocenione botanicznie bogactwo tropikalnej puszczy. Zdaniem botaników tropikalny las to największa apteka świata. Na zdjęciach składających się na ten album widać bardzo wyraźnie, że Peru jest krajem wielkich zaskoczeń i ogromnych kontrastów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!