Jean-Denis Robert. Portret zwielokrotniony

8388819011
literatura faktu
LubimyCzytać

"Kino francuskie było, jest i będzie istotnym ogniwem kina europejskiego i światowego. Jednym z celów mojej pracy jest przedstawienie czytelnikowi człowieka, dla którego fotografia i film stały się życiową pasją. Sądzę, że warto pochylić się nad kimś, kto wyrastał w środowisku stricte filmowym, dla kogo jednak droga dochodzenia do profesji filmowca była długa i kręta. Wdzięczny to temat do poczynienia obserwacji, jak dalece życie człowieka splecione jest z wykonywanym zawodem, jak blisko życie i twórczość są ze sobą złączone, pod warunkiem oczywiście, że to, co się robi wynika z powołania."

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!