Bieganie naturalne

Wydawnictwo: Buk Rower
sport
LubimyCzytać

Biegaj tak jak zaplanowała natura. Naśladuj wyważony, efektywny styl, z którym się urodziłeś. Bieganie naturalne to bezpieczne pokonywanie kolejnych kilometrów w butach ale tak jakbyś biegał boso. Książka daje praktyczne narzędzia do doskonalenia kroku i techniki. Zawiera informacje o biomechanice i technice biegania oraz ośmiotygodniowy plan treningowy. Wszystko po to byś biegał szybciej, efektywniej i bez kontuzji. By bieganie sprawiało ci frajdę.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

basia888 | 2017-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Kupiłam ją po przecenie w księgarni i uważam, że warto było. Nie jest przeładowana merytorycznie jak niektóre poradniki a zarazem są w niej zawarte wszystkie niezbędne porady. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z bieganiem ale również tym, którzy już biegają. Dowiecie się z niej jak biegać naturalnie i jak to wygląda. W książce są zawarte zestawy ćwiczeń, które można wykonywać bez specjalistycznego sprzętu. No dobrze momentami trochę jest nużąco, idealna nie jest ale warto przeczytać bo bieganie wcale nie jest takie proste jak się niektórym wydaje.