Niezapracowani, czyli jak zbudować biznes marzeń i jeździć na wakacje 7 razy w roku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
LubimyCzytać

Czy prowadzenie firmy zabiera Ci kilkanaście godzin na dobę i nie daje oczekiwanych rezultatów? Czy jako przedsiębiorca, właściciel firmy, główny zarządzający, a bywa, że główny wykonawca usługi lub dostawca produktu, masz tak wiele obowiązków, że nie masz czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół? Masz poczucie, że życie Ci ucieka? Jeśli tak, to jest to...

Czy prowadzenie firmy zabiera Ci kilkanaście godzin na dobę i nie daje
oczekiwanych rezultatów? Czy jako przedsiębiorca, właściciel firmy,
główny zarządzający, a bywa, że główny wykonawca usługi lub dostawca
produktu, masz tak wiele obowiązków, że nie masz czasu dla siebie,
rodziny, przyjaciół? Masz poczucie, że życie Ci ucieka? Jeśli tak, to
jest to książka dla Ciebie. Jeśli chcesz pracować krótko ale efektywnie,
odnosić sukcesy i jeździć na wakacje kilka razy w roku, znajdziesz w
niej wskazówki, jak możesz to zrobić.

Autor przedstawia łatwy do wdrożenia model zarządzania biznesem,
zespołem i sobą, który pomaga stworzyć biznes o ponadprzeciętnych
wynikach i jednocześnie pozwala cieszyć się wolnym czasem i prowadzić
życie, o jakim każdy z nas marzy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Małgorzata | 2019-02-16
Przeczytana: 28 stycznia 2019

Wspaniałe są te książki, których już sam tytuł wzbudza nasz opór "Jak zbudować biznes marzeń i jeździć na wakacje 7 razy w roku?", prawda? Widzę to i myślę, że takimi hasłami naprawdę można zniechęcić czytelnika, który szuka rzetelnej wiedzy, a nie kilku złotych rad od "specjalistów od bezproblemowego życia". Jednak faktyczny tytuł książki to "Niezapracowani" i myślę, że samo to (bez wspomnianego dopiska) jest całkiem niezłym odzwierciedleniem treści książki. I przyznaję, że dałam się skusić właśnie temu apetycznemu tytułowi.

Autor książki w jasny i przejrzysty sposób prezentuje praktyczne wskazówki dotyczące sprawnej organizacji własnego biznesu. "Sprawnej", to znaczy faktycznie umożliwiającej częste urlopy, bez strachu o to, czy wracając z wojaży nie zobaczymy zgliszczy swojej firmy. Co warte podkreślenia robi to bez odstraszającego zadęcia, raczej krótko i na temat.

Dla mnie najbardziej interesujące były pierwsze rozdziały dotyczące lepszego zarządzania czasem oraz sposobów...

horyzontbezkonca_pl | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo zwięźle napisana książka, trochę porad, trochę historii kilka inspiracji. Dla o mnie przede wszystkim o tym, że jeśli masz marzenia i jasno określony cel co chcesz w życiu robić, to po prostu to rób. Zaplanuj swoją tak pracę abyś był z niej zadowolony, nie ma rzeczy nie możliwych.
Mówisz, że się nie da? Przeczytaj i zobacz.
Kiedy Ty, Drogi Czytelniku byłeś ostatnio na wakacjach?

-----
horyzontbezkonca.crazylife.pl