Rozmówki panów Aprikosenkranca i Untenbauma. Dialogi i skecze z Wesołej Lwowskij Fali

hobby
LubimyCzytać

Wesoła Lwowska Fala - najbardziej ulubiona lwowska audycja radiowa lat trzydziestych. Teksty prezentowane w niniejszej publikacji pochodzą z lat 1933-1937. W pierwszej części książki przeważają tematy rodzinne, osobiste, w drugiej natomiast dialogi dotyczą głównie spraw politycznych, polskich i zagranicznych, są niejako natychmiastowym komentarzem do wydarzeń rozgrywających się aktualnie we Lwowie, Warszawie czy na arenie międzynarodowej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!