Twoje szczęście jest w Tobie

Wydawnictwo: WAM
religia
LubimyCzytać

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście? Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć szczęście, zwróć się do osoby, która jako jedyna może Ci je dać: porozmawiaj z samym sobą.Właśnie takie wyzwanie rzuca nam...

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście?
Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym,
jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę
chcesz odnaleźć szczęście, zwróć się do osoby, która jako jedyna może Ci
je dać: porozmawiaj z samym sobą.Właśnie takie wyzwanie
rzuca nam John Powell, jednocześnie oferując skuteczną, potwierdzoną
doświadczeniem metodę zmierzenia się z nim. Dziesięć zadań, dziesięć
ćwiczeń ducha i ciała, dziesięć nowych błogosławieństw. Oto klucz do
spełnienia. Twoje szczęście jest w Tobie.John
Powell SJ (1925-2009) - jezuita, wykładowca na Uniwersytecie Loyola w
Chicago. Autor bestsellerów, m.in. Dlaczego boję się kochać?,
Jak kochać i być kochanym, Miłość bez warunków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Zosia Z-cha | 2018-05-08

Po przeczytaniu tej książki minimalnie coś tam się w głowie przewartościowało, jednak mało w niej typowych przykładów jak wprowadzić w życie te wszystkie mądrości. Mój mózg zapamiętuje szybciej i na dłużej anegdotki i historie z życia wzięte. Były takie, ale troszkę zbyt mało... W każdym razie książka o niebo lepsza od "Sekcret" Rhonda Byrne, owszem - poruszany temat jest nieco inny, ale generalnie opiera się o poczucie szczęścia :) Fajna pozycja na prezent dla starszych pań, np. ukochanej babci.

AsiaWozniak | 2018-05-04
Przeczytana: 2018 rok

Podeszłam do książki bardzo indywidualnie, ale wydaje mi się, że jest to pozycja ciekawa, nowatorskie spojrzenie na dobrze znane prawdy. Pozwala nabrać spokoju wewnętrznego. Polecam.

renka | 2016-04-26
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2016
Przeczytana: 26 kwietnia 2016

Bardzo dobra, mądrze i ciekawie napisana książka. Zawiera dużo psychologicznej wiedzy, ale też osobistego doświadczenia autora. Mnie przekonuje! Polecam!