Europa. Atlas samochodowy

838703763X
LubimyCzytać

Atlasy serii Marco Polo opracowywane przez szacowną oficynę Mairs Geographischer Verlag są uznawane w Europie za wzorcowe wydawnictwa kartograficzne. Ciągła aktualizacja danych, przejrzystość map i planów, bardzo dobrej jakości papier i wytrzymała oprawa - to wszystko składa się na wysoką ocenę każdego tytułu. Skala odpowiednia do rodzaju mapy czyni każdy z tytułów szczególnie użytecznym dla turysty.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!