Okładka książki Pamiętnik narkomanki

wydawnictwo
Mawit Druk
typ
papier
6,39 (13168 ocen i 900 opinii)

Opis książki

To prawdziwe notatki dziewczyny, później kobiety, w których zamkniętych zostało piętnaście lat życia na krawędzi, we wciąż na nowo podejmowanej walce z nałogiem. Jej przejmujące, niejednokrotnie bardzo drastyczne świadectwo rodzi prawdę o piekle, jakim jest uzależnienie. Daty dzienne wyznaczają tu czas szkoły, pracy i wakacji, ale przede wszystkim czas życia i śmierci

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
srututu | 2011-07-12

Jak miałam dziesięć lat spędzałam wakacje z kuzynką, która zaczytywała się tą książką. Mnie mama kategorycznie zabraniała, przez co poprzysięgłam sobie, że przeczytam ją jak tylko mama przestanie patrzeć. Przeczytałam niedawno.

Muszę przyznać, że pierwsza część, ta w której główna bohaterka dopiero wchodzi w narkotyczny świat jest ciekawa. Druga część, ta w której idzie na studia i cały czas gada o tym, ile straciła ćpając- już mniej.

| 2013-12-23
Przeczytana: 23 lipca 2013

Nie wiem jak ocenić tę książkę bo nie wiem czy mam prawo oceniać czyjeś życie. Miałam naprawdę duże oczekiwania co do tej historii, myślałam że bardziej mnie wciągnie... tymczasem na te trzysta stron, ciekawych było może dwieście aczkolwiek rozumiem, że nie można było niczego pominąć. Pamiętnik narkomanki nie jest książką nie wiadomo jak dobrą ale wydaje mi się, że każdy nastolatek powinien przeczytać coś o takiej tematyce.

Betoniarka | 2014-03-19
Na półkach: Przeczytane, Inne

Trochę mało obietywnie, bo panią Basię miałam okazję poznać i po prostu pokochałam ją od pierwszego wejrzenia ;) Historia kobiety, której życie poszło totalnie w złą stronę i która nawet dziś, jako starsza już i siwa pani chyba nie do końca dała radę otrząsnąć się najpierw ze swojej historii, a potem ze sławy, która spotkała ją, gdy zaczęła opisywać swoje życie. Genialna lektura.

Modliszeg | 2013-07-13

Bardzo szokująca książka :) Przyznam, że mam do niej specyficzny sentyment, ponieważ była pierwszą książką, którą przeczytałam, z zaciekawieniem, dobrowolnie. Uważam, że powinno czytać się tego typu powieści oparte na faktach, ukazują szarą rzeczywistość, opierają się o problemy, które są obecne w codzienności. Wielki plus, polecam :)

miiincik | 2012-01-19
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 26 grudnia 2011

Osobiście uważamm,że książka jest najzwyczajniej w świecie nudna, mimoto czuję sympatię do tej powieści. Książka została oparta na faktach. Wpiękny sposób pokazuje młodym ludziom, jak łatwo z normalnej uczennicy stać się pełną problemów narkomanką. Uważam, że każdy nastolatek powinien przeczytacę książkę... tak dla przestrogi.

Kanakuji | 2014-10-19
Przeczytana: 18 października 2014

Książkę, chciałam od dawna przeczytać ale dzięki mojej kuzynce doszło do tego szybciej, z czego się szczerze cieszę. Spodobała mi się, napisana w fajny, prawdziwy sposób, dzięki czemu łatwo i szybko się czyta.
Warto przeczytać, przede wszystkim po to, by poznać chociażby częściowe uczucia narkomanki.
Polecam,
Kanakuji :)

Monika | 2013-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2013

Podobno ta książka miała być "dobra", więc ja się pytam: gdzie ta owa "dobroć"? Nigdy nie miałam takiego przypadku, że nie doczytałam książki do końca. To się zmieniło. "Pamiętnik narkomanki" już od pierwszej strony był dla mnie męką, wytrwałam do 45 strony. Zdegustowana oddaję ją do biblioteki. Zawiodłam się..

maniakalnaa | 2011-11-02
Na półkach: Przeczytane, Bibliotecznie
Przeczytana: listopad 2010

Do listu od pewnego mężczyzny książka jest ciekawa. Potem staje się nudna, a opisywane zdarzenia nie wzbudzają chęci dalszego czytania. Wręcz przeciwnie. Opis leczenia i walczenia ze sobą był dla mnie nudny, czytałam tylko po to, aby dowiedzieć się na czym stanęła autorka wydając książkę.

Gosia | 2014-02-23

Naprawdę dobra książka. Nie wywarła na mnie tak wielkiego wrażenia, jak "My dzieci z dworca zoo", jednak na pewno dzięki niej nie ciągnie mnie do choćby spróbowania narkotyków. Walka z tym nałogiem jest jedną z tych rzeczy, które warto w życiu uniknąć.

LadyNela96 | 2013-10-14
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka powinna być lekturą.
Opowieść autorki o tym jak zniszczyły ją narkotyki i jak ciężko było jej się podnieść z dna jakie osiągnęła jest bardzo pouczająca. Szkoda tylko że sama książka jest najzwyklej w świecie nudna.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto