Legenda o Królowej Jadwidze

978838998136X
LubimyCzytać

To, o czym chcemy opowiedzieć, działo się za dni królowania Władysława Jagiełły, pana możnego i sławnego, który na tronie krakowskim zasiadał, najlepszy dar od Boga otrzymawszy: żonę mądrą, we wszystkim go wspierającą. Królowa Jadwiga wielkim się wśród poddanych cieszyła szacunkiem. Kochali ją krakowianie, a wraz z nimi cały lud, co polskie ziemie zamieszkiwał.Książka w języku polskim, angielskim i niemieckim.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!