Kaziu Polska ci dziękuje

Wydawnictwo: Media Corporation
sport

Autor na stronach tej książki przedstawia życiową przygodę ze sportem Kazimierza Górskiego, cytuje jego wypowiedzi, wspomina także o szacunku jakim cieszył się aż do końca swoich dni, przedstawia przebieg sukcesów polskiej reprezentacji pod jego kierownictwem oraz przedstawia Górskiego jako zwykłego człowieka, wolnego od pychy, tak często spotykanej u ludzi, tak wielkiego pokroju jak on. Dzięki tak wnikliwemu podejściu do osoby Kazimierza Górskiego, czytelnik poznaje dotąd nieznane szczegóły z życia człowieka legendy polskiego futbolu.

Dominik | 2012-03-03

Kazimierz Górski... wybitny polski trener. Człowiek godny naśladowania, wybitny psycholog, wybitny strateg. Książka godna przeczytania.

Marek | 2015-12-23
Kozakao | 2015-04-25