Mądra o czasie

Wydawnictwo: Bogulandia
LubimyCzytać

Nic nie zmusza nas tak skutecznie do zdefiniowania naszego systemu wartości jak nasze dzieci i jak relacja kobiety z mężczyzną. Ogrom decyzji, które musimy podjąć, wzbudza wiąż kolejne pytania. Każda z nich ma wpływ na przyszłość tych których tak bardzo kochamy.A co jeśli się mylimy?Aby trafnie ocenić dzisiejszy stan więzi rodzinnych wokół nas, nie potrzeba badań i statystyk. Żyjemy w czasach kiedy mówienie prawdy wydaje się niemożliwe i prowadzi do nieuchronnej konfrontacji, bo przecież każdy ma swoją. Systematycznie spada wpływ rodziców na ich dzieci. Jak wychować pokolenie mądre, samodzielne i świadome otaczającej rzeczywistości? Jak mądrze budować stabilny system wartości, które przekażemy naszym dzieciom?"Mądra o czasie" to praktyczne lekcje biblijne, które pomogą ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie te ważne pytania. Jest to przewodnik, który może być używany w małych grupach, jak i do studium indywidualnego, przez matki w każdym wieku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!