Kwiaty jednoroczne. Atlas

hobby
LubimyCzytać

Każdy miłośnik roślin ozdobnych, który pragnie zająć się uprawą ciekawych gatunków i odmian kwiatów jednorocznych wyszuka w tym atlasie propozycje dla siebie. Autorki oprócz dobrze znanych gatunków i odmian starały się przedstawić najnowsze osiągnięcia hodowli krajowej i zagranicznej. Ponadto informacje dotyczące wymagań uprawowych i zastosowania poszczególnych roślin. Wszystkie omówione gatunki i odmiany kwiatów przystosowane są w pełni do uprawy w klimacie polskim.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!