Wielki futbol

Wydawnictwo: G&P
sport

Kompendium wiedzy o mundialach i piłce nożnej. Książka zawiera: historię i wyniki FIFA World Cup:1930-2002, historię udziału Polaków w mundialach i drogę do finałów MS 2006 w Niemczech, teoretyczne podstawy i wymogi skutecznego treningu piłkarza: od młodzieży szkolnej do zawodników i zespołów klasy światowej, uwagi o praktyce treningowejprzykłady: ponad 500 ćwiczeń techniczno-taktycznych, fakty z analiz gry zespołów światwej klasy i reprezentacji Polski, ponad 250 opinii i komentarzy światowej sławy ekspertów, naukowców, trenerów i piłkarzy wiele zdjęć, rysunków i szkiców.

Bałucki | 2015-09-05
pmaleck | 2012-12-14