Kodeks wyborczy

Wydawnictwo: Od.Nowa
LubimyCzytać

Jednolity tekst kodeksu wyborczego opatrzony skorowidzem i przypisami informującymi o zmianach prawnych. Kodeks reguluje kwestie wyborów parlamentarnych, na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, do Parlamentu Europejskiego oraz do organów jednostek samorządu terytorialnego. Uwzględnia zasady reformy prawa wyborczego uchwalone w 2014 oraz 2015 roku. Przejrzysta i praktyczna struktura graficzna książki pozwala łatwo dotrzeć do interesujących nas przepisów. Książka może być przydatna m.in. dla studentów, aplikantów i pracowników administracji rządowej i samorządowej.

źródło opisu: wydawnictwo-odnowa.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!