Intuicja w organizacji. Jak twórczo przewodzić i zarządzać

Wydawnictwo: Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu
8385441905
biznes, finanse
LubimyCzytać

Zainteresowanie problematyką intuicji w ostatniej dekadzie wzrosło w sposób wręcz spektakularny. Wcześniej odrzucana jako nie dająca się zdefiniować, nieuchwytna zdolność umysłu, obecnie intuicja coraz bardziej uznawana jest za niezwykle istotny składnik procesu podejmowania decyzji.Żywy język, konkretne opisy przypadków, praktyczne wskazówki i programy badawcze wybiegające w przyszłość - wszystko to razem wzięte sprawia, że książka staje się zasobem umożliwiającym każdemu przywódcy kierowanie ludźmi i zarządzanie w sposób gwarantujący sukces.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras