Zmień swoje ciało z najsprawniejszą parą świata

LubimyCzytać

11 lutego 2001 Monica Wright była świadkiem wypadku, gdy jej mąż, Matt Thom, został potrącony przez pociąg i uderzył w betonowy słup. Matt przeżył wypadek, ale był cały połamany i poobijany. Ledwo uszedł z życiem... 18 miesięcy później Monica i Matt reprezentowali Australię w mistrzostwach świata WFF Fitness 2002 w Niemczech w konkurencji par i ...

11 lutego 2001 Monica Wright była świadkiem wypadku, gdy jej mąż, Matt
Thom, został potrącony przez pociąg i uderzył w betonowy słup. Matt
przeżył wypadek, ale był cały połamany i poobijany. Ledwo uszedł z
życiem... 18 miesięcy później Monica i Matt reprezentowali Australię w
mistrzostwach świata WFF Fitness 2002 w Niemczech w konkurencji par i
wygrali! Byli jedyną parą małżeńską, która zdobyła tytuł mistrzów świata
par fitness. Wspólny trening, wytrwałość i wzajemna miłość zmieniły ich
ciała i ich życie oraz pozwolił Mattowi dojść do siebie po straszliwym
wypadku. Teraz postanowili pomóc tym tysiącom ludzi – którzy chcą
zmienić swoje ciało, a tym samym i swoje życie – bo sami są najlepszym
dowodem na to, że ich system treningowy, odpowiednia motywacja oraz
miłość drugiej osoby potrafią zdziałać cuda. Ta książka to Twój plan
działania i jednocześnie motywacja do tego, by Twoje ciało znalazło się
w jak najlepszej formie, bo to klucz do sukcesu, do zmiany Twego życia
na lepsze. *** Artur Ligęska - założyciel firmy Twój Fitness Sp. z o.o.
Profesjonalista w swojej dziedzinie, człowiek z wieloletnim
doświadczeniem, niezwykle zaangażowany w pracę, kochający to, co robi, i
patrzący w przyszłość z niezwykłą wiarą. Z sukcesami wspiera polskich i
zagranicznych inwestorów w tworzeniu najlepszych kompleksów i klubów
fitness na najwyższym poziomie. Jest jedynym w Europie
Środkowo-Wschodniej posiadaczem dyplomu amerykańskiego NFBA z zakresu
BUSINESS of FITNESS, co dodatkowo potwierdza jego profesjonalizm w
wykonywanym zawodzie. Opracował swój własny koncept fitness, który z
powodzeniem wdrożył w klubach fitness SOHO Body Spirit. Poza centrami
fitness jest właścicielem salonów kosmetyczno-fryzjerskich SOHO Beauty,
kortów do squasha SOHO Squash oraz sklepów z suplementami oraz obuwiem
sportowym Fit Shop. Wydał dwie płyty z muzyką: SOHO Lounge oraz SOHO
House. Jego pracę doceniło zarówno środowisko fitness, wybierając jeden
z klubów SOHO Body Spirit Najlepszą Inwestycją Fitness do 1000 m2 w 2013
r., jak również media ekonomiczno-biznesowe, umieszczając Go w grupie
Najlepszych Menedżerów Fitness Biznesu w Polsce w 2015 r.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Połowa książki to poradnik motywacyjny do ćwiczeń i zmian. Bardzo ciekawie napisany, fajnie się czytało. Druga połowa to dieta i w bardzo małym stopniu poruszony temat treningu. Co do diety autorzy są fanami diety zasadowej, uważają to za najważniejsze . Z jednej strony jest to zaleta jak i wada tej książki, gdyż ogranicza inne ważne elementy. Książka nie jest na pewno dla osób początkujących (wiele ma błędów), prócz pierwszej części o motywacji. W części na temat diety 30 % wiedzy jest błędnych, obalonych i naciąganych. Ze niby jedzenie 6 posiłków przyspiesza metabolizm, wyeliminuj produkty mleczne bo są niezdrowe itp. Bardziej denerwujące są sprzeczne informacje podawane przez autorów - wyeliminuj pszenicę a z drugiej strony wszędzie pozwalają na orkisz jakby nie wiedzieli że to odmiana pszenicy, której skład dużo się nie różni. Część informacji zgodnych jest z najnowszymi badaniami choć też trochę było nowych informacji do których nie potrafiłem się odnieść, choć przyjęcie ich...

Eternal | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Krótko i na temat: pierwsza kompetentna książka o "zdrowym życiu" od lat, która podała mi rozwiązania i odpowiedzi na moje pytania.
Rewelacja.

_lifeisone | 2016-02-29
Przeczytana: 28 lutego 2016

"Zmień swoje ciało z najwspanialszą parą świata", to książka, która w prosty i rzeczowy sposób pokaże Ci jak radzić sobie każdego dnia z własnymi słabościami jeśli chodzi o żywienie czy codzienne funkcjonowanie. Dowiesz się jakich metod używać, jakie konkretne działania podjąć do tego, aby zmienić swoje ciało i swoje życie na lepsze. Często będziesz się zgadzał z prawdami jakie zostały przekazane w książce. Dowiesz się jak trenować, jak żyć, jak pogodzić swój czas prywatny z planem treningowym czy żywieniowym.
Jest to książka, którą trzeba przeczytać ponieważ zawiera wiele ciekawych i ważnych treści a przede wszystkim jest napisana prostym językiem, dzięki czemu wiesz co czytasz i o czym czytasz.
Zmień swoje ciało a zmienisz swoje życie - to motto tej książki i ja się z tym zgadzam bez względu na wszystko.
Nie wszyscy w życiu mają z górki, jednak Ty decydujesz czy będziesz szedł dalej.
Dziękuję za książkę Artur Ligęska