Wpuszczony w kanał

Wydawnictwo: Amber
hobby

Uważaj na niezidentyfikowane obiekty dryfujące! Roderick St. James, znany jako Roddy, mieszka w eleganckim apartamencie w Londynie. Ma wszystko, czego może zapragnąć domowy szczur: modne ubrania, wspaniały samochód i najlepsze jedzenie. Życie toczy się wspaniale, dopóki nie zjawia się Sid, szczur z kanałów. Zanim Roddy zorientuje się, co jest grane, zostaje wpuszczony w kanał. Teraz tylko...

Uważaj na niezidentyfikowane obiekty dryfujące!

Roderick St. James, znany jako Roddy, mieszka w eleganckim apartamencie w Londynie. Ma wszystko, czego może zapragnąć domowy szczur: modne ubrania, wspaniały samochód i najlepsze jedzenie. Życie toczy się wspaniale, dopóki nie zjawia się Sid, szczur z kanałów. Zanim Roddy zorientuje się, co jest grane, zostaje wpuszczony w kanał. Teraz tylko energiczna Rita i jej statek „Jammy Dodger” mogą mu pomóc wrócić do domu. Najpierw jednak muszą wymknąć się szalonemu Von Ropuchowi oraz jego szczurzym i żabim najemnikom. I muszą pokrzyżować plany Von Ropucha. Co pozostało biednemu Roddy’emy? Tylko ostatnia deska ratunku!

martynal11 | 2013-06-15
20nodi14 | 2016-08-27