Sławni Polacy w anegdocie

Wydawnictwo: Europa
rozrywka

red. Wojciech Głuch Tyle wiemy o sławnych postaciach, ile ciekawych scen z ich życia zostało uwiecznionych. Cięte riposty, nieoczekiwane reakcje, szermierka na słowa i gesty wszystko to znajdziemy w serii Złote anegdoty . Eleganckie tomiki pozwolą w każdej chwili sięgnąć po cenną wypowiedź bądź przytoczyć życiową mądrość. Będą także wspaniałym prezentem dla tych, z którymi chcemy podzielić...

red. Wojciech Głuch

Tyle wiemy o sławnych postaciach, ile ciekawych scen z ich życia zostało uwiecznionych. Cięte riposty, nieoczekiwane reakcje, szermierka na słowa i gesty wszystko to znajdziemy w serii Złote anegdoty . Eleganckie tomiki pozwolą w każdej chwili sięgnąć po cenną wypowiedź bądź przytoczyć życiową mądrość. Będą także wspaniałym prezentem dla tych, z którymi chcemy podzielić się trafną myślą bądź zabawną puentą.

Kira | 2014-10-31
Monia | 2014-03-21