Praga. Przewodnik ExpressMap

LubimyCzytać

Powiedzieć, że Praga jest piękna - to banał. Nie powiedzieć - to grzech. Praskie zabytki zachwycają nawet najbardziej wybrednych i doświadczonych turystów. W "mieście stu wież" pełno jest urokliwych mostów, tajemniczych zaułków, swojskich knajpek, ciekawych muzeów i kościołów. Nasz kieszonkowy przewodnik pokazuje, czego nie przegapić, zwiedzając miasto Franza Kafki i Bohumila Hrabala. W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zaplanować miłe wakacje:* 9 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania,* mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 85 opisywanych miejsc,* mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii.Korzystanie z przewodnika ułatwiają:* przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,* poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!