Układy cyfrowe

Wydawnictwo: Helion
8320613272
LubimyCzytać

Książka stanowi zwięzłe, praktyczne wprowadzenie do projektowania cyfrowych układów logicznych.Może ona służyćstudentom wszystkich specjalności, uczniom szkół elektronicznych, jak również czytelnikom o średnim i wyższym wykształceniu, zainteresowanym budową i działaniem układów cyfrowych. W książce opisano:- podstawowe bramki logiczne,- algebrę Boole'a- projektowanie układów...

W książce opisano:- podstawowe bramki logiczne,- algebrę Boole'a- projektowanie układów kombinacyjnych,- przerzutniki i liczniki,- projektowanie układów sekwencyjnych,- programowalne układy logiczne,- testowanie układów logicznych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!