Technika komputerowa CAx w inżynierii produkcji

Wydawnictwo: Helion
8320425700
LubimyCzytać

Autor przedstawia w swojej książce: zagadnienia stosowania technik komputerowych w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w planowaniu produkcji i sterowaniu produkcją, w projektowaniu zarówno konstrukcji jak i technologii oraz w zintegrowanym rozwoju produktu i procesów jego wytwarzania ogólną metodykę wdrażania systemów komputerowych w nowoczesnym przedsiębiorstwie- słownik podstawowych pojęć z...

Autor przedstawia w swojej książce:

ogólną metodykę wdrażania systemów komputerowych w nowoczesnym przedsiębiorstwie- słownik podstawowych pojęć z zakresu stosowania technik komputerowych Cax w inżynierii produkcji

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!