Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem

Wydawnictwo: Helion
poradniki
LubimyCzytać

Książka jest wznowionym wydaniem "Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem" Mistyczna nauka Ho"oponopono w Twojej codzienności: Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum Akceptacja pełnej odpowiedzialności Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego....

Mistyczna nauka Ho"oponopono w Twojej codzienności:

Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata
Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum
Akceptacja pełnej odpowiedzialności
Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem

Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat.

Ho"oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów -- tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza "poprawiać", "naprawiać błąd", "postępować słusznie". Podstawą Ho"oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie. Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć sukcesu zawodowego, a Twoje życie osobiste wypełnia pustka? Być może problem tkwi w Tobie? Ograniczenia, które hamują realizację Twoich celów, pochodzą od Ciebie, a nie z zewnątrz. Zaktualizowana na potrzeby dzisiejszych czasów metoda Ho"oponopono pomaga usunąć mentalne przeszkody i wyswobodzić umysł, otwierając w ten sposób drogę do nowych, zaskakujących pomysłów. Powiedzieć, że działa, to za mało -- ta metoda czyni cuda.

Wyobraź sobie, że zupełnie oczyszczasz swój umysł i zaczynasz wszystko od nowa, bez uprzedzeń i przyjętych z góry założeń. Każdy Twój dzień staje się cudem. Wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko jest możliwe, jeśli tylko pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł. Ta książka to klucz, który otwiera drzwi do nowego wszechświata możliwości i spełnienia -- do strefy zerowych ograniczeń.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!