Informatyka ekonomiczna

Wydawnictwo: Helion
9788320818635
LubimyCzytać

Podręcznik Informatyka ekonomiczna może być wykorzystany w dydaktyce akademickiej na kierunkach informatycznych i ekonomicznych do prowadzenia m.in. następujących przedmiotów: Informatyka ekonomiczna, Informatyka w zarządzaniu, Informatyka w biznesie, Systemy informacyjne zarządzania, Zastosowania informatyki, Technologia informacyjna i innych specjalistycznych przedmiotów...

Informatyka ekonomiczna,
Informatyka w zarządzaniu,
Informatyka w biznesie,
Systemy informacyjne zarządzania,
Zastosowania informatyki,
Technologia informacyjna i innych specjalistycznych przedmiotów informatycznych.

Publikacja służyć może nie tylko środowisku akademickiemu, ale również praktykom.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!