Bazy danych dla studentów

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

W pierwszej części omówiono proces tworzenia relacyjnej bazy danych poczynając od modelu pojęciowego, poprzez normalizację i model logiczny pokazano sposób przejścia do modelu fizycznego. W drugiej części zawarto opis najważniejszych elementów języka SQL ze szczególnym uwzględnieniem DQL. Ostatnią część książki stanowią wybrane zagadnienia związane z zarządzaniem transakcjami oraz zarządzaniem systemem informacyjnym.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!