Aikido

Wydawnictwo: Diamond Books
Aikido
Aikido, sport
sport

Doskonały podręcznik wprowadzający w świat aikido systemu, który odmienił sposób postrzegania samoobrony, wprowadzając do niej niezwykle silne pierwiastki etyczno filozoficzne. U podstaw aikido leży bowiem przekonanie, że prawdziwe zwycięstwo, to zwycięstwo nad samym sobą , dlatego aby się rozwijać konieczne jest ćwiczenie tak ciała, jak i ducha. Oprócz opisów różnorodnych technik Aikido zawiera również bardzo interesujące rozdziały poświęcone podstawowym pojęciom i zasadom, takim jak : postawa, dystans, siła ki, sposoby poruszania się, ćwiczenia wstępne.

książek: 2045
humanista86 | 2012-05-06