Wyznania samobójcy

Wydawnictwo: DM Sorus Sp. z o.o.
poezja

Tomik Wyznania samobójcy stanowi debiut poetycki młodej autorki, która z dużą dojrzałością porusza ważne dla ludzi tematy: miłość i nienawiść, desperacja i nadzieja, matka i dziecko, przemoc w rodzinie, dobro i zło. Z równą wrażliwością pisze o emocjach, które mogłyby być jej doświadczeniem, jak również o odczuciach będących udziałem innych. Emilia Milczarek podejmuje w swych wierszach...

Emilia Milczarek podejmuje w swych wierszach bolesną tematykę, jednak nie mają one wyłącznie pesymistycznej wymowy , poetka wierzy w siłę uczuć, docenia wartość ludzkiego istnienia. W wierszu Walka o życie przemawia do niedoszłego samobójcy:

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/wyznania-samobojcy/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/wyznania-samobojcy/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!