BRIDELLE Style
albumy
Iron Maide

Książka BRIDELLE STYLE to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style - Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za aranżacje, scenografie i florystykę wszystkich realizacji odpowiedzialna była Anna Matuszewska. Ogromna, 330-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych...

Ogromna, 330-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych - jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce.
Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe. Książka BRIDELLE STYLE łączyć będzie piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała!Ale książka jest także niezwykle interesująca dla każdego, kto kocha piękno. To cudowny album, pełen inspiracji i subtelnego nastroju.

źródło opisu: www.bridellestyle.pl

źródło okładki: www.bridellestyle.pl

paulineparadiso | 2016-05-18

Zawodowo jestem związana z branżą ślubną i kupiłam ten album myśląc, że znajdę w nim wiele inspiracji. Natomiast w środku czekały na mnie porady w stylu: przywiąż kolorowe piórka do sznurka - będzie to ciekawa dekoracja ślubna. Serio?!
Fotografie... niby ładne, lecz podobne można znaleźć na rozkładówkach wielu gazet modowych. Nie mają klimatu ślubnego, raczej typowo komercyjny.
Ale tym co najbardziej mnie zaskoczyło jest pominięcie figury pana młodego. Pary pojawiają się jedynie na kilku zdjęciach, a z tego co wiem, ślub, to jednak nie jest występ jednego aktora.