literatura piękna
Ailes

Co może łączyć niewierną małżonkę, anioła, seryjnego mordercę, kobietę po przejściach i niedoszłego samobójcę? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki: słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości.

Niespodzianka - La Noir: Anna Tuziak
Pewnego razu w drodze do Meksyku - La Noir: Katarzyna Greń
Niewypowiedziane - La Noir: Er & Luca
Trzydzieści cztery kroki - La Noir: Monika Bochenko
Piętno szaleńca - La Noir: Agnieszka Biardzka
Igrając z ogniem - La Noir: Margo Shaw
Zagraj ze mną - La Noir: Er. A. Holden
Carezza - La Noir: Anna Tuziak
Inwersja - La Noir: Renata „Rain” Kamińska
Su - La Noir: Anonim

AUTORZY TEKSTÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD
ANTOLOGII ZYSK Z JEJ SPRZEDAŻY PRZEZNACZAJĄ NA ZASILENIE KONTA FUNDACJI PAJACYK.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/proza/mds.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/proza/mds.html

Niektóre opowiadania podobały mi się bardziej a niektóre mniej. Wszystkie treścią nawiązują do dnia 7 czerwca czyli Międzynarodowego Dnia Seksu. Jest i o seksie, i o czystym uczuciu, które łączy dwoje ludzi. Powiem szczerze, że początkowe opowiadania nie bardzo mnie wprowadziły w temat. Ale bliżej końca już było lepiej. Czytało się z przyjemnością.