MDS. Antologia tematyczna grupy La Noir

Okładka książki MDS. Antologia tematyczna grupy La Noir Katarzyna Batko, Monika Bochenko, Katarzyna Greń, Adrianna Kroll, grupa La Noir, Wioletta Szulc, Anna Tuziak
Okładka książki MDS. Antologia tematyczna grupy La Noir
Katarzyna BatkoMonika Bochenko Wydawnictwo: E-bookowo literatura piękna
E-bookowo
2015-11-16
2015-11-16

Na półkach: , , , , , ,

Niektóre opowiadania podobały mi się bardziej a niektóre mniej. Wszystkie treścią nawiązują do dnia 7 czerwca czyli Międzynarodowego Dnia Seksu. Jest i o seksie, i o czystym uczuciu, które łączy dwoje ludzi. Powiem szczerze, że początkowe opowiadania nie bardzo mnie wprowadziły w temat. Ale bliżej końca już było lepiej. Czytało się z przyjemnością.

• GATUNEK... 💚Opowiadania/opowieści/mity/bajki/legendy
  • Od Wydawnictw/Autorów