Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
LubimyCzytać

Pomysł na napisanie książki zrodził się z potrzeby opowiedzenia o odważnych młodych ludziach, którzy postanowili zrewolucjonizować świat. Nasi rozmówcy marzą śmiało, myślą daleko i wyobraźnią wyprzedzają współczesność. Spełniają marzenia o „szklanych domach” XXI wieku. Wiele firm dzisiejszych czasów, w przeciągu zaledwie kilku lat, rośnie od pierwszej inwestycji do wartości rynkowej mierzonej...

Wiele firm dzisiejszych czasów, w przeciągu zaledwie kilku lat, rośnie od pierwszej inwestycji do wartości rynkowej mierzonej w dziesiątkach, setkach milionów, a nawet w miliardach dolarów. To są wielkie sukcesy. Czas, aby sukcesy polskich startupów zaczęły być widoczne na tej skali.

Przez ostatnie cztery lata na polskiej scenie startupowej dużo się wydarzyło. W Polsce coraz więcej osób chce działać globalnie i chce budować globalne firmy. Wraz z kolejnymi polskimi sukcesami, network ludzi w Polsce, którzy są nastawieni na zdobycie Doliny Krzemowej będzie się rozrastać. Tych sukcesów będzie coraz więcej. Budowanie mostów pomiędzy Polską, a Doliną Krzemową jest realne i rzeczywiście następuje.

W Dolinie Krzemowej poprosiłyśmy naszych rozmówców, żeby opowiedzieli nam o swojej drodze do sukcesu. Przedstawiamy 6 śmiałków, którzy zmieniają naszą rzeczywistość.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Mariolka | 2018-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2018

Całkiem ciekawe. To kilka wywiadów z polskimi startapowcami w Dolinie Krzemowej. Jest w tym garść ciekawych spostrzeżeń.

MyWorldIsBooks | 2016-04-09

Książkę czyta się przyjemnie. Nie ma treści nie potrzebnych. Temat, który został poruszony w tej lekturze niezmiernie mnie interesuje. I dzięki zagłębieniu się w zakamarki tej krótkiej książki mogłam więcej się dowiedzieć o start-upach. Uwielbiam zdobywać nową wiedzę. Dlatego polecam tą pozycje osobom głodnym wiedzy!! :p