Magiczny świat flamenco

Wydawnictwo: Impuls
83-86994-92-4
rozrywka

Książka skierowana jest do szerokiego grona odbiorów, humanistyczne dzieje Hiszpanii, historyczna wędrówka Cyganów, mariaż tradycji iberyjskiej z kultura cygańską, praktyczne informacje na temat sztuki flamenco. Nowatorska i autorska analiza muzyczna oryginalnych utworów flamenco to elementy, które sprawiają, że po książkę tę sięgnie nie tylko muzyk profesjonalista, ale każdy miłośnik muzyki, wielbiciel dobrej sztuki, humanista. Popularność flamenco i chęć bliższego jego poznania nie tylko poprzez uczestnictwo w coraz częstszych w Polsce koncertach, ale także poprzez pełniejsze jego zrozumienie były dla autorki bodźcem do napisania tej książki.

lamonalila | 2016-02-28
Miśka | 2013-12-09