Bystre oczka. A kuku

Seria: Bystre Oczka
Wydawnictwo: Debit
nieperfekcyjnie

Piękne, intensywne kolory, proste wzory i duże nieskomplikowane obrazki o wyraźnych konturach. Zostały opracowane przez specjalistów zajmujących się rozwijaniem percepcji wzrokowej małych dzieci. Książeczki z serii Bystre oczka podążają za potrzebami dzieci. Ilustracje wzbudzą zainteresowanie już u 3- miesięcznych dzieci. Książeczka „Bystre oczka. A kuku” zainteresuje również starsze...

Książeczki z serii Bystre oczka podążają za potrzebami dzieci. Ilustracje wzbudzą zainteresowanie już u 3- miesięcznych dzieci. Książeczka „Bystre oczka. A kuku” zainteresuje również starsze niemowlęta i małe dzieci, gdyż wykorzystuje popularną i lubianą zabawę. Na stronach, w różnych miejscach pojawia się chłopiec, dziecko z radością spróbuje go odszukać.

Rodzice z pewnością odkryją w tej książeczce wiele możliwości wspólnej zabawy z maluszkiem. Zaczynając od zabaw w poszukiwanie kolorów czy kształtów a kończąc na rozpoznawaniu i nazywaniu pojazdów, przedmiotów czy wskazywaniu szczegółów.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1638066-bystre-oczka-a-kuku

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1638066-bystre-oczka-a-kuku

Ania | 2016-03-21
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 21 marca 2016

Odkryciem ostatnich dni jest u mnie książeczka "Bystre oczka. A kuku". Dziesięć wyrazistych obrazków, pełnych dużych kształtów i żywych kolorów w kontrastowych zestawieniach, daje mnóstwo możliwości zabawy. Moja córka z wielkim zainteresowaniem wpatruje się w ilustracje i chętne słucha opowieści, które dla niej wymyślam. Ze starszymi dziećmi można bawić się w poszukiwanie bobaska, rozpoznawanie kolorów i kształtów, nazywanie przedmiotów ...