Zawieszeni

Seria: Tête à Tête
Wydawnictwo: Muza

Oniryczno-realistyczna historia o dojrzewaniu do miłości. Pełna magii opowieść o Ewie, która wyrusza do Kanady, by z dala od domu szukać spełnienia. Czy bohaterce uda się znaleźć wyjście z sennego labiryntu i odgadnąć zawarte w nim przesłanie? Dwudziestokilkuletnia wykształcona i pracowita Ewa Werner traci pracę i postanawia szukać szczęścia zagranicą. Wyjeżdża do Kanady w ślad za...

Dwudziestokilkuletnia wykształcona i pracowita Ewa Werner traci pracę i postanawia szukać szczęścia zagranicą. Wyjeżdża do Kanady w ślad za fascynującym fotografem Gabrielem. Dziewczyna bardzo szybko się usamodzielnia, znajduje dobrą pracę, spotyka nowego mężczyznę. Nocami prześladują ją pełne magii zaś sny, których bohaterami są nieodmiennie Adam i Mia. Czy powracające sny mogą mieć jakieś ukryte znaczenie?

Dżast | 2014-03-15
Przeczytana: 15 marca 2014

Dobra książka o emigracji. Książka o rozterkach związanych z tym czy żyć w kraju czy może wyjechać. Trafność określeń dotyczących nie tylko Polski ale zarówno psychiki człowieka jest zaskakująca. Ciekawie napisana - choć nie będzie jedną z moich ulubionych lektur, ogólnie na plus.

Minus mojego wydania - strasznie cieżka! Nie nadaje się do torebki, bo waży więcej niż cała reszta. :)

znaika | 2010-03-05

Najbardziej spodobala mi sie trafnosc niektorych opinii na temat Polski,na temat tęsknoty emigranta,porównywania,"doła emigracyjnego".Takie czasem proste,a jednocześnie prawdziwe i szczere aż do bólu i nawet wstydu..To,co wiekszość emigrantów czuje,nie potrafiąc ubrać w słowa-autorka wypowiedziała to dosadnie,prawdziwie.Rzeczy odpowiednio nazwane po imieniu.

Ewa | 2011-03-17
Przeczytana: 17 marca 2011

Wciągająca książka o losach rozczarowanej dorosłym życiem dwudziestokilkuletniej kobiety, postanawiającej wyemigrować do Kanady. Idealnie oddaje naszą polską rzeczywistość, obnażając m.in. kombinatorstwo i cwaniactwo Polaków. Myślę też, że równie dobrze ukazuje przeżycia i rozterki osoby przebywającej w obcym kraju z dala od najbliższych.

Bernadette | 2013-05-02

Super! Takie prawdziwe oblicze emigracji, uczuć emigrantów. Polecam każdemu Polakowi za granicą.

__Ania__ | 2011-09-25

Rewelacyjna książka, wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Gorąco polecam! ;)

athaiya | 2017-04-23
Eddard | 2017-03-21