Kuchnia polska. Dania na każdą okazję

Wydawnictwo: Reader's Digest
FOCZKA

Książka zawiera bardzo dużo przepisów wraz z kolorowymi ilustracjami gotowych potraw oraz jak krok po kroku je przygotować. Dodatkowo na kolorowych zdjęciach są pokazane składniki wraz z bardzo krótkim ich opisem.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

jawora | 2015-12-20

Nie jestem fanatykiem kuchni Polskiej,ale jestem polką i skoro nie nauczyłam się w domu...ta książka krok po kroku uczyła mnie podstaw,np.pierogów,tradycyjnych zup-które jada mój mąż i dzieci....Polecam,myślę że każdy powinien mieć ,kupię identyczną córce-jako pomoc w samodzielnej,własnej kuchni :)

FOCZKA | 2015-11-11

Bardzo dużo przepisów i zdjęć potraw. Są również kolorowe zdjęcia jak krok po kroku przygotować daną potrawę oraz zdjęcia składników wraz z bardzo krótkim ich opisem i nazwą. Cały czas korzystam z tej książki - jest niezastąpiona ! Według mnie to jedna z podstawowych pozycji w biblioteczce każdego miłośnika gotowania.