Wiem, o czym myślisz

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Wydawnictwo: Rebis
I Know What You're Thinking
Cailin

Wiedza o tym, jak czytać w ludziach - wychwytywać i interpretować ukryte wskazówki - ogromnie się przydaje we wszystkim, co robimy, w życiu rodzinnym, zawodowym i uczuciowym. W książce Wiem, o czym myślisz Lillian Glass pomaga nam rozwinąć w sobie szeroki zakres umiejętności, które sprawią, że staniemy się bardziej spostrzegawczy, zyskamy nowe możliwości i częściej będzie-my odnosić sukcesy. Autorka krok po kroku pokazuje, jak poznać prawdę o ludziach. Można ją odczytać, rozszyfrowując za pomocą odpowiednich informacji kody zawarte w głosie, mowie, wyrazie twarzy i mowie ciała drugiej osoby.

Lillian Glass jest uznaną specjalistką w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej, autorką wielu książek na ten temat. Prowadzi praktykę w Beverly Hills i podróżuje z odczytami po całym świecie. Dom Wydawniczy REBIS wydał Toksycznych ludzi i Wspaniałych ludzi jej autorstwa.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 2002

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!