Kołysanki przytulanki

Wydawnictwo: SBM
Kołysanki przytulanki
dla dzieci, kołysanki, sen, księżyc
niqqa

"Kołysanki przytulanki" to książeczka pełna magicznych opowieści o srebrzystych gwiazdkach i snach mięciutkich jak poduszka. Posłuchaj o tym, jak księżyc tańczył z nocą, jak kotki marzyły o Mlecznej Drodze, jak wiatr rozwiewał sny rosnące na drzewie… Daj się ukołysać bajecznym kołysankom, przytulankom, mruczankom i ziewankom.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl

sweeciak | 2016-09-03
Przeczytana: 03 września 2016

Gdy przychodzi wieczorne zasypianie, a biednym rodzicom kończy się zasób pamięciowy kołysanek z pomocą przychodzi Anna Edyk – Psut i jej „Kołysanki Przytulanki”. Jest to zbiór czterdziestu wierszyków – kołysanek, które mają zachęcić nasze maluszki do snu. I tak poczynając od piżamki w misie, łóżeczku z granatową kołderką, gwiazdki i księżycu oddajemy się sennemu nastrojowi . Nasze maleństwo utulać będą kotki kołysankami, śpiące pieski czy też krasnoludki. Wszystko w temacie tulenia, kołysania i zasypiania.

Sama książeczka jest bardzo ładnie wydana. Twarda oprawa skrywa ilustracje do każdej kołysanki. Mi osobiście owa oprawa graficzna się podoba. Jeśli chodzi o wierszyki to jedne są milsze dla ucha, drugie ciut mniej. Wszystko zależy od gustu. Dla mnie największym krytykiem owej pozycji jest maleństwo, skoro udaje im się przenieść go do krainy bajkowego snu to znaczy, że spełniają swój cel.

Cena owej pozycji to 9,99 zł (cena z okładki, a można taniej kupić). Patrząc na jakoś...

książek: 1943
Monka | 2015-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2015

... moja córeczka ją uwielbia... ja tak nie do końca, ale czytam czytam czytam :-)...

Grzegorz | 2017-03-19
Przeczytana: 17 marca 2017