Zbudź się, szkoda dnia

Wydawnictwo: Sonia Draga

Urzekająca opowieść o miłości, przyjaźni , poświęceniu i prawdziwym znaczeniu słów: sukces i porażka.

wiejskifilozof | 2010-10-01
Przeczytana: 01 października 2010

Nie bardzo mi się podobało. Czyta się słabo .

Sakarya | 2013-07-31
Przeczytana: 30 lipca 2013

Zbiór chaotycznych myśli. W sumie to książka nie opowiada żadnej ciekawej historii, jest tylko opowieścią o życiu w Nowym Jorku wspartą ogromną ilością wspomnień niby to powiązanych z bieżącymi wydarzeniami. Ja przez cały czas czytania gubiłam się co jest teraz, a co wspomnieniem, które wspomnienia dotyczą samej autorki, a które spotkanych ludzi (i tych z teraźniejszości i tych ze wspomnień). Jeden wielki bałagan. Ale dotrwałam do końca i chyba końcówka okazała się najciekawsza.

Agnieszka | 2013-02-22
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 21 lutego 2013

Po dosć ciekawym wstępie i pierwszym rozdziale...nudy nieziemskie. Przyznaję że pod koniec czytałam już po łebkach, omijając przydługie akapity.
Nic nie pozostawia oprócz zmęczenia swą zawartością.

karolajna | 2014-06-13
Na półkach: Przeczytane, Aaaa
Przeczytana: maj 2014

straszne nudy, nieciekawa fabuła, rozwleczona do granic możliwości, postacie przerysowane - mega gwiazda i szara myszka, oczywiście sieroty, (bo jak mogło by być inaczej?).

Asmita | 2015-08-11
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Megan prowadzi od lat popularny program pt. ,,Zbudź się, szkoda dnia". Jest sławą, którą wiele osób podziwia, dlatego pewna dnia, gdy przypadkowo obraża w niecenzuralny sposób swojego gościa, wybucha niemały skandal. Jej kariera staje pod znakiem zapytania.

Całą sytuacje możemy obserwować oczami młodszej siostry Megan, gdyż to ona jest narratorką. Bridget to typowa szara myszka, o której za dużo powiedzieć nie mogę z prostego powodu. Jej charakter był nijaki. O pozostałych bohaterach mogłabym powtórzyć powyższe słowa. Postacie są kompletnie bez wyrazu.

Nie jestem w stanie wskazać pozytywów. Toż to ponad trzysta stron czystej nudy. Treść była istną mordęgą. Nie działo się absolutnie nic ciekawego. Dopiero ostatnie kartki okazały się lekkostrawne, przynajmniej w porównaniu do poprzedniej części.

Warto wspomnieć, że napisana jest bez ładu i składu. Niekiedy musiałam przystopować, bo nie potrafiłam rozeznać się o kogo chodzi lub nie wiedziałam czy mowa o teraźniejszych...

Sylwia | 2016-10-20
Na półkach: 2015, Przeczytane