Zbudź się, szkoda dnia

Wydawnictwo: Sonia Draga

Urzekająca opowieść o miłości, przyjaźni , poświęceniu i prawdziwym znaczeniu słów: sukces i porażka.

wiejskifilozof | 2010-10-01
Przeczytana: 01 października 2010

Nie bardzo mi się podobało. Czyta się słabo .

Sakarya | 2013-07-31
Przeczytana: 30 lipca 2013

Zbiór chaotycznych myśli. W sumie to książka nie opowiada żadnej ciekawej historii, jest tylko opowieścią o życiu w Nowym Jorku wspartą ogromną ilością wspomnień niby to powiązanych z bieżącymi wydarzeniami. Ja przez cały czas czytania gubiłam się co jest teraz, a co wspomnieniem, które wspomnienia dotyczą samej autorki, a które spotkanych ludzi (i tych z teraźniejszości i tych ze wspomnień). Jeden wielki bałagan. Ale dotrwałam do końca i chyba końcówka okazała się najciekawsza.

Agnieszka | 2013-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2013

Po dosć ciekawym wstępie i pierwszym rozdziale...nudy nieziemskie. Przyznaję że pod koniec czytałam już po łebkach, omijając przydługie akapity.
Nic nie pozostawia oprócz zmęczenia swą zawartością.

karolajna | 2014-06-13
Na półkach: Przeczytane, Aaaa
Przeczytana: maj 2014

straszne nudy, nieciekawa fabuła, rozwleczona do granic możliwości, postacie przerysowane - mega gwiazda i szara myszka, oczywiście sieroty, (bo jak mogło by być inaczej?).

Sylwia | 2016-10-20
Na półkach: Przeczytane, 2015