Jak rysować i malować ludzi. Praktyczne rady dla wszystkich młodych malarzy

Wydawnictwo: Arkady
83-213-37-31-7
hobby

Poradnik dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, które chcą się nauczyć rysowania ludzi z natury. zawiera opis różnych technik malarskich, sposobów komponowania obrazu oraz rysowania detali postaci ludzkich. znakomita książka na deszczowy dzień Okładka: miękka, Rok wydania: 2007,

MAMUSIUUUU, narysuj mi konika...

W dobie internetu mamy większość rzeczy podanych jak na tacy. Żeby jednak znaleźć coś konkretnego trzeba się naszukać i odpowiednio te informacje zweryfikować... Trudne bywa oddzielanie tego co cenne, od tego co wydaje się być mniej wartościowe...
Lubimy żyć szybko, intensywnie, dzisiaj, choć najbardziej martwimy się o JUTRO. To chyba jest znak naszych czasów.
Sama często korzystam z internetu, z różnych kanałów, które rzeczywiście uczą, ze stron, które inspirują i pozwalają rozwijać pasje. Jednak jeśli mam wybór, to przyznam, że do rąk wolę wziąć książkę, bo z dziewczynami lubimy nie tylko czytać ale i tworzyć.

Szał twórczy ogarnia moje córki bardzo często, najbardziej lubię te momenty, kiedy siadają i same wyciągają kredki, ołówki czy farby a pomysły po prostu wychodzą im nawet uszami. Księżniczki, koniki, twarze, autoportrety i portrety siebie nawzajem, to ich specjalność. Cudowne jest to, ile z tego szczerej radości płynie.
"Jak rysować...

Szuler241 | 2018-11-03