Zmęczona? Nigdy więcej!

Tłumaczenie: Emilia Niedzieska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
The Fatigue Solution
zdrowie, medycyna

Czy, podobnie jak miliony kobiet na całym świecie, Ty także nie możesz się uporać ze zbędnymi kilogramami, obniżonym libido i nadmiernym stresem? Czy tak jak one zmagasz się z uczuciem chronicznego zmęczenia, które znacząco obniża jakość Twojego życia i sprawia, że nic się nie chce? Jeśli tak, najprawdopodobniej cierpisz na poważne zaburzenia hormonalne. Najwyższy czas, aby stawić im czoła! Z...

Z pomocą przychodzi słynna na całym świecie specjalistka od zaburzeń hormonalnych, a także uczestniczka popularnego programu telewizyjnego „Żony Hollywood” – dr Eva Cwynar! W tym ultranowoczesnym kobiecym poradniku dr Cwynar odsłania tajniki funkcjonowania organizmu kobiety i pokazuje, jak w zaledwie ośmiu prostych krokach pokonać uporczywe dolegliwości i zacząć żyć pełnią życia. Z książki dowiesz się:

- Jak prawidłowo się odżywiać, by zachować zdrowie i energię, oraz w jaki sposób eliminować z organizmu szkodliwe substancje toksyczne.
- Jak zwiększyć metabolizm i zgubić zbędne kilogramy.
- Jak zaprowadzić w organizmie równowagę hormonalną.
- Jakie suplementy zażywać, aby poprawić funkcjonowanie całego organizmu.

Już niedługo staniesz się tryskającą energią, dynamiczną, a przede wszystkim zdrową oraz wypoczętą kobietą.

źródło opisu: www.WydawnictwoKobiece.pl

źródło okładki: www.WydawnictwoKobiece.pl

Szara | 2019-03-21
Przeczytana: 21 marca 2019

Zaskakująco słaba. Treść mielona w kółko i traktująca o tym samym. Końcowe rozdziały przeczytałam przerzucając kartki. Całą możnaby skrócić do jednego dłuższego artykułu.

KityKat | 2016-09-01

Najcenniejszy moim zdaniem był początek . Reszta juz była mi znana, mimo wszystko pozycja warta uwagi.

Lucy | 2016-06-04
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Nic to nie wnioslo w moje zycie.

MoznaPrzeczytac | 2016-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2016

Zespół chronicznego zmęczenia jest uważany za kolejną chorobę cywilizacyjną. Głównym objawem tego zespołu jest właśnie niewytłumaczalne zmęczenie, które nie ustępuje po odpoczynku i trwa ponad 6 miesięcy. Problem ten szczególnie często dotyka współczesne kobiety. I to właśnie z myślą o nich powstał poradnik pt. „Zmęczona? Nigdy więcej!"

Aby pomóc kobietom doświadczającym przewlekłego zmęczenia oraz szeregu innych dolegliwości, dr Cwynar opracowała holistyczny program 8 kroków pt. „Sposób na zmęczenie”. Został on w całości zawarty w recenzowanej publikacji. Jak sama przyznaje, jest on zarazem prosty, jak i niełatwy. Każda z nas wie doskonale, że aby być zdrową i pełną energii, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia – zdrowo się odżywiać, być aktywną fizycznie, regularnie odpoczywać i wysypiać, unikać stresu… – i Autorka „Zmęczonej…” czyni z tych 4 filarów fundamenty swojego programu, ale na nich nie poprzestaje, rozszerzając go o takie aspekty, jak: unikanie substancji toksycznych...

alison2 | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Każdego roku na rynku pojawia się cała masa nowych poradników. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny. Żyjemy coraz szybciej, jednocześnie próbując opanować coraz więcej zadań, a przy tym wszystkim chcielibyśmy zawsze rewelacyjnie wyglądać. Nie ma czasu na próbowanie, naukę na własnych błędach, potrzebujemy rad, na których od razu moglibyśmy się oprzeć. Część poradników zachęca krzykliwymi tytułami typu - "Szczupła w 30 dni", choć prawdę mówiąc zwykle wcale nie zawierają one złotego środka, który pozwoli nam zrzucić zapasy tłuszczu, gromadzone przez długie lata, czy też w ekspresowym czasie opanować kolejny język obcy. Muszę przyznać, że i w przypadku poradnika "Zmęczona? Nigdy więcej!" początkowo zakładałam, że jest to właśnie jeden z tych krzykliwych tytułów, nie mających jakiegokolwiek pokrycia. Dlaczego mimo to postanowiłam dać mu szansę? Powody były dwa. Po pierwsze, jestem matką maleńkiej istoty, która może i jest najwspanialsza na świecie, ale też bardzo uszczupla poziom...