Miłość we troje - od starożytności po czasy współczesne

Wydawnictwo: Czarna Owca
Miłość we troje - od starożytności po czasy współczesne
teaknight

Książka przedstawia historyczną analizę związków trójkątnych m. in. Molira, J.J. Rousseau, Markiza de Sade, A. Dumasa, W. Hugo, Z. Freuda, S. Dali, H. Millera i innych. Lektura tej książki powinna być wyzwaniem dla wszystkich zainteresowanych problematyką obyczajową, seksualnością, etyką, i przyszłością podstawowych relacji międzyludzkich. Autorzy tej książki od kilku lat żyją w związku trójkątnym.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!