Anatomia Nettera z angielskim mianownictwem anatomicznym

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
9788365195074
zdrowie, medycyna
Różyczka

Atlas Nettera - mapa podróży po zawiłych zakątkach ludzkiego ciała Atlas anatomii człowieka z angielskim mianownictwem anatomicznym jest przeznaczony zarówno dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, a także pielęgniarstwa i położnictwa, jak i dla praktykujących lekarzy. Książka została oparta na zaktualizowanym i uzupełnionym szóstym...

Atlas Nettera - mapa podróży po zawiłych zakątkach ludzkiego ciała
Atlas anatomii człowieka z angielskim mianownictwem anatomicznym jest przeznaczony zarówno dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, a także pielęgniarstwa i położnictwa, jak i dla praktykujących lekarzy. Książka została oparta na zaktualizowanym i uzupełnionym szóstym wydaniu Atlas of Human Anatomy F.H. Nettera.

W nowym wydaniu atlasu m.in.::

- 531 tablic anatomicznych
- aktualne mianownictwo anatomiczne uzupełnioneeponimami stosowanymi w języku medycznym i codziennej praktyce lekarskiej
- zdjęcia kliniczne i radiologiczne ukazujące zarówno anatomię prawidłową, jak i zmiany patologiczne
- szczegółowe opisy na rycinach dostosowane do obowiązującego programu nauczania
- uporządkowanie rycin od struktur powierzchniowych do leżących głębiej
- szczegółowy skorowidz angielsko-polski i polsko-angielski

Dodatkowo na stronie www.medstudent33.pl dostępne interaktywne materiały w postaci::

- filmów sekcji poszczególnych okolic ciała
- obrazów przekrojów poprzecznych.

źródło opisu: http://www.medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/13339/t...(?)

źródło okładki: http://www.eksiegarnia.pl/Atlas-anatomii-czlowieka...»

Truskawka03 | 2018-05-30
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam

Brzuch i miednica opracowane tragicznie. Cała reszta bardzo fajna, przejrzyste rysunki i podpisy ułatwiające naukę anatomii. Nie jest też drogi w porównaniu do innych i plus za to, że wszystko jest w jednej książce, a nie podzielony na tomy.

agata806gt | 2015-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2015

Najlepsza książka do nauki anatomii dla studentów medycyny, bezkonkurencyjna. Pomimo, że są to rysunki, są tak genialne, że lepiej się uczyć z nich niż z atlasów fotograficznych.

marabeauty | 2017-10-03
doma21 | 2016-09-21