No Mercy ~ A Darker Continuation

Cykl: Mercy (tom 2)
Wydawnictwo: Self Publishing
angielski
mclena

Sade and Mercy’s journey takes a dark turn in No Mercy A Darker Continuation some nightmares last only minutes. Sometimes those minutes can last a lifetime.

Dark lusts and self-loathing become a merciless dance Sade can't escape. Surviving one night of horror leads him to a ledge he's never been, where terror mixes with his sadism and masochism for a whole new monster with No Mercy.

źródło opisu: http://lucianbane.com/

źródło okładki: http://lucianbane.com/

mclena | 2015-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2015

"They'd made it, there with zero problems, and he could almost feel Karma smiling at him. Go ahead and relax. Take a break. Kick your feet up, that way when I come and kick your ass, you'll really feel it."

Drugi tom z cyklu "Mercy" pokazał jak bardzo trzeba sie liczyć z Lucian'em Bane. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie czytałam i sama nie wiem czy mi się to podobało, czy przerażało. Przekroczył linię, którą wydawało mi się jest wręcz niemożliwa do przekroczenia. Gorsze rzeczy słyszałam tylko oglądając programy o seryjnych mordercach, a to i tak tylko tych bardziej niestabilnych psychicznie.
Ta książka sprawiła, że zaczęłam sama sobie zadawac pytanie, czy wszystko ze mną w porządku, skoro dałam rade przebrnąc (z przerwami) przez pomysły psychopaty Abrahama. Lucian naprawdę szacun za tak pomysłowe i obrazowe tortury!
Pierwszy tom "Mercy" zakończył się pojawieniem Abrahama w kryjówce, Sade, Mercy i Bo, a wzmianka o tym, że jest to "sick motherfucker" to totalnie...