Wiara Rozpraszająca Mrok

8391988236
chrześcijaństwo, Jezus, Bóg, wiara,
religia
BiG_m

Ewangelista Bonnke wyjaśnia, że wiara jest jak instalacja elektryczna, która doprowadza moc do naszego życia. Wiara sama w sobie nie jest mocą, lecz łączy nas z jej źródłem. Wynikająca stąd prawda brzmi bardzo prosto: Nie da się podłączyć do Bożej mocy bez wiary! A jej rezultaty nie zależą od tego, jak wielką masz wiarę, tylko jak wielkiemu Bogu wierzysz. Reinhard Bonnke – jeden z największych...

Reinhard Bonnke – jeden z największych ewangelistów naszych czasów, założyciel i przywódca międzynarodowej służby ewangelizacyjnej Christ for all Nations z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Wraz ze swoimi współpracownikami z CfaN prowadzi na całym świecie kampanie ewangelizacyjne, na które przychodzą tłumy nawet do 1 600 000 osób. W niniejszej serii wydawniczej autor, czerpiąc z własnego doświadczenia, naucza na najbardziej fundamentalne tematy dotyczące życia chrześcijańskiego.

źródło opisu: http://www.ndp.org.pl/wiara-rozpraszajaca-mrok/

źródło okładki: http://www.ndp.org.pl/wiara-rozpraszajaca-mrok/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!