Fantasy, Romantic, Paranormal
angielski
Karin

Jestem mężczyzną, który może odnaleźć wszystko i wszystkich. Za pewną cenę. Moją ceną będziesz Ty. Kiedy brat Mii znika w Meksyku, podczas archeologicznych wykopalisk, wierzy, że w jej życiu nie mogło być gorzej. Ale kiedy zostaje powstrzymywana na każdym kroku, przed znalezieniem odpowiedzi, zarówno przez władze lokalne jak i władze USA, musi się zwrócić o pomoc do mężczyzny, którego uważa,...

Jestem mężczyzną, który może odnaleźć wszystko i wszystkich.
Za pewną cenę. Moją ceną będziesz
Ty.
Kiedy brat Mii znika w Meksyku, podczas archeologicznych
wykopalisk, wierzy, że w jej życiu nie mogło być gorzej.
Ale kiedy zostaje powstrzymywana na każdym kroku, przed
znalezieniem odpowiedzi, zarówno przez władze lokalne jak i władze
USA, musi się zwrócić o pomoc do mężczyzny, którego uważa, za
samego Diabła.
Inni mogą się nabrać na jego prywatny odrzutowiec, wspaniałe, szyte
na miarę garnitury i rozbrajający uśmiech, ale Mia wie, że coś
ciemnego, złowrogiego i nienaturalnego czai się za tymi
przeszywającymi, blado szarymi oczami. A im więcej się dowiaduje,
tym bardziej zdaje sobie sprawę, że już nigdy może nie być ponownie
Wolna.

A NEW, DARK FANTASY FROM NEW YORK TIMES BESTSELLER, MIMI JEAN PAMFILOFF

“I am the man who can find anything or anyone. For a price. And my price is you.”

When Mia Turner’s brother goes missing in Mexico, while on an archaeological dig, she believes that life couldn’t get much worse. But when she’s blocked at every turn from finding answers, by both local and U.S. authorities, she must turn to a man she swears is the devil.

Others might be fooled by his private jet, fine tailored suits, and disarming smile, but Mia knows something dark, sinister, and unnatural lurks behind those penetrating, pale-gray eyes. And the more she learns, the more she realizes she may never be free again.

źródło opisu: http://www.mimijean.net/king_trilogy_books.html

źródło okładki: http://www.mimijean.net/king_trilogy_books.html

Gabi | 2019-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2019

Uwielbiam paranormalne historie i taka tutaj dostałam. King to bardzo tajemnicza postać, kim on tak naprawdę jest? Wiemy tylko,że jest osobą, która specjalizuje się w odnajdowaniu ludzi i rzeczy zaginionych i dlatego Mia trafia do niego,ona chce znaleźć zaginionego brata, który jak się okazuje posiada artefakt, którego od dawna szuka King. Poznajemy Macka, który pracuje dla Kinga ale czy to prawda, ciekawe kim tak naprawdę jest Mack oraz Vaugh, który należy do 10Klubu tak jak King i bardzo chce własności Kinga, dlaczego mu tak zależy na Mii?. 10Klub czym tak naprawde jest bo na pewno nie tylko klubem rozrywki dla miliarderów.Zapłatą za odnalezienie Justina jest Mia ale nie polega ona na tym by być jego seksualną zabawką , ona ma dar Widzenia poświat ludzi, rzeczy, widzi kolory i każdy kolor coś oznacza. Mia staje się własnością Kinga on chce by była mu posłuszna i wykonywała jego wszystkie rozkazy ale niestety Mia nigdy nie będzie posłuszna , taka już jest King mógłby ją jednym...

Mam problem z ocenieniem tej książki. Od pierwszej strony wydawała się być bardzo intrygująca. Ciekawy temat, wciągająca historia.
Jednak mniej więcej od 50 strony kolejne zdanie mogło brzmieć " przez kolejne tygodnie, każdy dzień wyglądał tak samo"
Dosłownie, takie same dialogi, takie same wydarzenia.
Miałam nadzieję na jakieś emocje, w końcu miałyby z czego się pojawić. Obcięta ręka, martwa kobieta, zabójstwa. A tu nic. Wszystko opisywane jak relacjonowanie pięknej pogody na następny dzień. Zawiodłam się, bardzo.
Przede mną jeszcze 4 części, liczę więc, że w końcu coś zacznie się dziać.
Na ten moment tylko 5/10

Kasia_o2 | 2017-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2017

Świetna książka. Rzeczywistość miesza się z światem paranlmalnym a każda kolejna strona niesie więcej tajemnic.

kaminska42 | 2017-07-05

Świetna, wciągająca, nieprzewidywalna polecam

kryminalnakuchnia | 2017-02-24
Na półkach: Przeczytane, Nie polecam

"King" Mimi Jean Pamfiloff to przyzwoita okładka, która nie powiem, zaintrygowała mnie..... i to chyba było by na tyle w temacie.

Nie powiem, bo na początku książka zdawała się być interesująca, ale niestety im dalej w las tym gorzej.

Miało być paranormalnie a nie było.
Miał być romans, a nie było.
Co gorsza, to miał być też erotyk, ale chyba przyćmił mi się umysł, albo przespałam te momenty, bo nie przypominam sobie, żeby coś takiego występowało w tej książce.

Nie wiem, czy się zawiodłam, czy rozczarowałam się przygodą z Panem "Kingiem". szczerze, to nie oczekiwałam zbyt wiele, ale takiego dna już dawno nie czytałam.

Książka mimo, iż pisana prostym i czytelnym językiem, momentami wydawała mi się jakaś taka kanciata. Słownictwo głównych bohaterów jak i dialogi zakrawają o pomstę do nieba. Fabuła naciągana jak guma od majtek, wszystko bez ładu i składu.

Przez całą książkę praktycznie nic się nie działo. Tajemnica poganiała tajemnice, a ja nie otrzymałam odpowiedzi na żadną z...

Beata | 2017-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2017

Trudno mi określić, jakiego rodzaju to książka. Troszkę romansu, troszkę przygody i strasznie dużo tajemnic. Tajemniczy facet, tajemniczy klub, tajemniczy artefakt, tajemnicze moce itd. I muszę powiedzieć, że ta tajemniczość mnie zainteresowała, chciałabym w końcu coś odkryć i zrozumieć:) King przypomina nieco Barronsa z Kronik Mac O`Connor, a Mia jest upartym dziewczątkiem i chwilami mnie drażni, chwilami ją rozumiem. Razem tworzą mieszankę uporu, arogancji i oczywiście tajemnicy.

MissShy | 2016-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 01 listopada 2016

DOkladnie czegoś takiego sie spodziewałam. Dużo elementów fantasy, ale za mało romansu. Główna bohaterka jest idiotką, upartą oślicą i wkurzajacą blonyną. King to prawdziwy król. Władczy, ale bardzo bezwzględny. Nie patrzy na nic tylko na cel, który ma do osiągnięcia. Po trupach do celu - dosłownie. Podobała mi sie ta cześć, świetne wprowadzenie do reszty historii.

esin | 2016-07-03

Zastanawialiście się kiedyś jak wiele jesteście poświecić dla kogoś kogo kochacie? Czy bylibyście w stanie zaprzedać wszystko tylko po to by odzyskać bliską wam osobę? Przed właśnie takim wyborem stanęła Mia, której potrzeba uratowanie brata sprowadza ją do Kinga. Wszystko co się dzieje dalej jest tylko tego konsekwencją.
Muszę przyznać że bardzo zaintrygowała mnie ta książka i wbrew pozorom nie nie jest to słodka opowiastka o niewinnej dziewczynce poznającej wpływowego, władczego i seksownego faceta, który staję się jej całym światem i później istnieje tylko natłok scen erotycznych. Nie, tutaj fabuła jest bardziej skomplikowana i oprócz rozwijającej się sytuacji pomiędzy Mią i Kingiem występuje także niebanalny wątek paranormalny i szczerzę byłam zaskoczona gdy w końcu dowiedziałam się o co chodzi, co jest dużym plusem.

Smakosz_książek | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Jest intrygująca. Bardzo.

Ewitka | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Przyznam się, że jakiś czas zwlekałam z przeczytaniem tej książki, bo spodziewałam się kolejnego tworu Greyopodobnego a tu całkowite zaskoczenie! To jest całkowicie inny klimat, w pierwszej części erotyki praktycznie nie ma, ale atmosfera tajemniczości sprawia, że tę książkę się pochłania.
Jest to kolejne udane spotkanie z erotykiem ze zjawiskami paranormalnymi. Przede wszystkim te zjawiska jak na razie jakieś całkowicie oderwane od rzeczywistości, bo szósty zmysł, dostrzeganie aury człowieka to coś, w co wierzymy, że istnieje. Główna bohaterka Mia poszukuje zaginionego brata i trafia do Kinga - specjalisty w odnajdywaniu ludzi. On w zamian za odnalezienie jej brata chce jej poddania i posłuszeństwa, chce ją mieć na własność. Tyle, że ta własność nie jest bynajmniej seksualnym niewolnictwem, to jest coś więcej, coś znacznie głębszego, próba zawładnięcia jej myślami i duszą. A Mia jest krnąbrną i niepokorną osóbką i posłuszeństwo jej w ogóle nie wychodzi, co niesamowicie irytuje...